LIFTINGS  věkem každá pokožka ztrácí svou pružnost a  svaly na obličeji pomalu začínají být slabé, ztrácí tonus a turhor, začínají se tvořit vrásky  a rýhy.


Lifting obličeje


Není to sekret, že s věkem každá pokožka ztrácí svou pružnost a svaly na obličeji pomalu začínají byt slabé! Pleťztrácí tónus a turhor, začínají se tvořit vrásky a hluboké vrásky – tz. rýhy. Na stav pletí má velký vliv slunečné záření, životospráva, kouření, unavení, psichycký stav člověka, dědičnost, ale hlavně ZUSTÁVÁ VĚK!
Lifting obličeje je možné provádět i bez operací, žádný chirurgický zákrok a žádné zahojení kůže !

Jak probíhá lifting obličeje?


Lifting probihá metodou aplikování masek. Procedura trvá 1,5 h. až 2 hod.
Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy