PEDIKÚRA

 

        

 

Pedikúra

 


Pedikúra je současně i prevencí proti vzniku bolestivých kuřích ok a nepříjemných otlaků.
Díky ní se vyhnete infekčním onemocněním pokožky, jako je například nepříjemná mykóza, která zatěžuje kůži i nehty Vašich nohou.
Riziko mykózy zcela vyloučíte pravidelnými návštěvami pedikúry, vyhnete se tak její dlouhodobé a náročné léčbě. Ošetření chodidel doporučujeme provádět jednou za čtyři týdny (nebo dle jejich stavu).

Pedikúra přístrojová (suchá)           do 500,-kč
cca 60min,
 
zákl. ošetření :
dezinfekce,
úprava nehtů 
zkrácení,
zbroušení,
vyčištění nehtových valů,
odstranění ztvrdlé kůže na chodidlech
a ošetření kosmetikou


Pedikúra přístrojová (suchá) + GEL LAK       od  650,-kč

cca 90 min,

zákl. ošetření vč lakování 

Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy