ODSTRANĚNÍ RUBCI A JIZEVJIZVY vznikající při hojení kožních ran, bývají velmi negativně vnímány. Nelze zabránit porušení integrity kůže, která se hojí jizvou a nelze tomu zabránit, ale když se už jizva vytvoří, lze ji pomocí různých opatření zhojit tak, aby byla co nejméně patrná.

Bohužel jizvy nelze nikdy definitivně odstranit. Lze je jen učinit minimálně kosmeticky patrnými. Vedle normálního hojení jizev se může vyskytovat i patologické hojení, kdy dochází k tvorbě keloidních, nebo častěji hypertrofických jizev.

Léčba  strií  metodou Danné


Danné nabízí složení pro zjemnění a vyhlazení zjizvené tkáně a stimulaci opravných pochodů v poškozené pokožce.

Enzymoterapie poskytuje možnost obnovení a posílení tkáně, zaručuje správnou funkcí reparačních mechanizmů pokožky, což v důsledku vede k normalizaci a optimální novotvorbě elastinu a kolagenu.


«JDE nám o výsledek! Hledáme nové cesty k řešení problému.
ODSTRANIT PATOLOGII,OBNOVIT PŘIROYENZ STAV,
UDRŽET A MAXIMÁLNĚ PRODLOUŽIT DASAŽENÝ VÝSLEDEK!»
MUDr. D.M. KingKosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy